Võrratu lillekimp

46,00  -

Võrratu lillekimp on loodud pakkuma silmailu ja emotsionaalset soojust teie lähedastele. Lillakates toonides trendikas lillekimp, mille põhijooned annavad roosid, gerberad, nelgid, preeriakell, eukalüptilehed ja kimburoheline.

Kimbu orienteeruvad mõõdud pikkus 35cm x laius 35cm.

Kategooria:

Kirjeldus

Võrratu lillekimp on loodud pakkuma silmailu ja emotsionaalset soojust teie lähedastele. See kunstiteos ühendab endas mitmeid erilisi lilleliike, et tuua teie päeva rõõmu ja värskust.

Roosid: Kimbu südames on ilusad roosid, mis on romantilise armastuse sümboliks. Nende õrnad kroonlehed ja lõhn loovad atmosfääri täis õrnust ja kirge.

Gerberad: Gerberad toovad kimbu juurde lõbusust ja rõõmu oma suurepäraste värvide ja unikaalsete õitega. Need sümboliseerivad õnne ja positiivsust.

Nelgid: Nelgid lisavad kimbu juurde klassikalist elegantsi. Nende vastupidavad õied sümboliseerivad sügavat armastust ja kiindumust.

Preeriakellad: Preeriakellade õrnad õied annavad kimbule maalähedase ja loodusliku puudutuse. Need sümboliseerivad lihtsust ja rahu.

Eukalüptilehed: Eukalüptilehed lisavad kimbu juurde värskust ja aroomi. Nende lehtede aroom aitab luua lõõgastava atmosfääri.

Kimburoheline: Kimburohelised annavad kimbu kergust ja liikumist ning rõhutavad iga lille eripära.

Selle kunstipärase lillekimbu on meie kogenud lilleseadjad hoolikalt kujundanud ja kombineerinud, et luua harmooniline ja mitmekülgne kompositsioon. Igat lille on valitud hoolega, et tuua esile nende ilu ja erilisus.